GALAXY ENERGY Yeni M220 DİJİTAL GÖSTERGELİ VOLTAJ - GERİLİM KORUYUCU

Galaxy Energy M220 Model Dijital Voltaj koruyucu; Elektronik Cihazlarınızın Yüksek ve Düşük Voltajlardan zarar görmesini engeller. 30 Amper'e kadar olan akım çekim gücünde kullanılabilmektedir. Bu cihaz duvara asılabilir tipte, dijital göstergeye sahip ve genel olarak kombi, klima gibi cihazlarda kullanıldığı gibi evinizde bulunan televizyon, buzdolabı gibi diğer beyaz eşyalarınızın kartlarının devrelerini de muhafaza etmeye alabilmektedir.

Elektrik hatlarından gelen yüksek ya da düşük voltajlara karşı en iyi koruyucu gerilim koruma cihazlarıdır. Bölgenizde voltaj sorunu yaşamaktaysanız ve her zaman standartların dışında bir voltaj aralığına sahipseniz bu cihazın ayarlanabilir gerilim koruma özelliği de mevcuttur. Belirlediğiniz voltaj aralığının dışında bir gerilim değeri hissettiği an enerji yolunu kapatır ve gelen gerilim değerini sürekli ölçmeye başlar. Voltaj değeri ayarladığınız aralığa geldiğinde yine sizin belirlediğiniz bekleme süresi ile (minimum 5 saniye) M220 Voltaj koruyucunuz enerjiyi otomatik şekilde cihaz/ cihazlarınıza vererek tekrar çalışmalarını sağlar. Bu sayede Voltaj koruyucuya bağladığınız cihaz dalgalanmalardan kaynaklı koruma elde etmiş olur. Tüm elektronik cihazlara bağlantı yapabilirsiniz. Ucu fişli değil soketlidir. Duvara asılabilir özellikte ve çok şık dizaynı vardır. Üzerindeki dijital gösterge ile çalıştığında ya da normal zamanlarda voltaj değerini her zaman görme olanağı sağlar.

Kombi Kartı veya Elektronik Cihazların Kartı Neden Yanar?

Kombinin ısı seviyesi ve elektronik ayarları kombi kartı olarak bilinen anakarttan düzenlenir. Bu parça için bir anlamda kombinin beynidir de diyebiliriz. Diğer bütün elektronik kartlarda olduğu gibi, voltaj dalgalanması olarak bilinen aşırı gerilimden dolayı zarar görür. Çoğumuzun yetkili servislere tonlarca para ödememize neden olan ve halk dilinde kombi kartı yanması olarak bilinen arızanın açıklaması tam olarak budur.

Şehir şebekelerinde oluşan dalgalanmalar neticesinde kombi ve hassas beyaz eşyalarınızda (buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası vb.) kart arızası oluştuğuna hemen hemen hepimiz şahit olmuşuzdur. Bu duruma şehir elektrik şebekesinin voltajının çok düşmesi veya çok yükselmesi sebep olmaktadır. Bu sorunu çözen bir çok marka regülatör vardır.  Bu regülatörler daima elektriği aynı voltajda tutmaya çalışırlar ve beyaz eşyalarınızı korurlar. Ama kombi ya da beyaz eşya regülatörlerinin bazı  dezavantajları vardır. Bunlar kısaca; çok büyük,ağır,hantal ve çok pahalı olmalarıdır.

Kombi regülatörlerinin hantal ve pahalı olması nedeni ile ihtiyacı olan, devamlı kombi kartı tamir ettirmek zorunda olanların bile almaktan vazgeçtiği bu koruyucu üniteyi çok basit, uygun fiyat avantajı ve küçük ebatları ile artık kolayca mağazamızdan temin edebilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Çalışma Gerilimi    : 220V AC

Çalışma Frekansı   : 40 Hz - 80 Hz

Düşük Gerilim Kesme Ayarlanabilir Aralığı : 130V AC - 180V AC

Aşırı Gerilim Kesme Ayarlanabilir Aralığı    : 240V AC - 270V AC

Başlatma veya Gecikme Süre Ayarlanabilir Aralığı :5 saniye - 3 dakika

Maksimum Ortam Sıcaklık Dayanımı   : 45 Derece

Çıkış Kapasitesi  : 30A, 6600W

Üretici Garanti Süresi : 2 Yıl 

   0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Galaxy Energy
Ürün Kodu: m220-30a
230,00TL 322,00TL

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Benzer Ürünler