Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkesinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Trend Malzeme kimdir?

Faaliyetlerine 1994 yılında başlayan MAY-TES Türkiye genelinde ısıtma, soğutma, doğalgaz malzeme satışı ve bunların taahhütü olarak iki gurupta faaliyet göstermeye başlamış 1995 yılı Türk Demir Döküm Üsküdar ana bayiliğini alarak sektörde daha güçlü girmeyi hedeflemiştir. İlkesini ; "mutlu müşteri,satış demektir” anlayışı ile pekiştirmiş ve iyi hizmet veren , güler yüzlü ,samimi bir personel yetiştirerek müşteriye hizmetin en iyisini götürmeyi prensip edinmiştir. Şirketin her yıl artan alt bayileri ile artan sermayesi, daha geniş bir müşteri pörtföyüne sahip olmasını sağlıyor.
Her yıl genişleyen şirket profili içerisinde ; Merkezi ısıtma ve soğutma, Mekanik tesisat, havalandırma, Doğalgaz alt yapı tesisatı, Sanayi doğalgazı, Büyük ticari ve hafif ticari doğalgazı, Konut doğalgazı taahhütleri yer almaktadır. Gerekli ekip ve ekipmanların hepsine sahip şirket içerisinde taahhüt gurubunda tecrübeli mühendis, teknisyen ve teknikerler ile çalışkan usta ve kalfalar hizmet sunmaktadır. Şirket olarak kaliteden ödün vermeden sektördeki saygın ve lider konumunu devam ettirmek, müşterilerin duymuş olduğu güveni muhafaza ederek koyduğu hedeflere adım adım ilerlemek isteyen MAYTES firması 2018 yılında n11.com ve trendyol.com gibi pazaryerlerinde e-ticaret müşterilerine hizmet vermektedir. 2020 Yılında ise trendmalzeme.com internet sitesi ile online satışlarını tüm müşterilerine açmış ve uygun satış politikası ve çok çeşitli ödeme sistemleri ile üstün hizmet politikasını bir üst çıtaya çıkartmayı hedeflemiştir. Şirketimize her zaman her yerden ulaşabilir ve sektör ile ilgili her konuda tereddütsüz bilgi alabilirsiniz.