0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Diğer
Ürün Kodu: SD-Q5025
55,00TL 115,00TL

Adet

Satın alabilmek için asgari adet: 65

SD-5025 ŞERİT METRE

Metre üzerinden ölçüm yapabilme tekniğine sahip bir mekanizmaya sahip olan şerit metre, taşınma ve kullanım açısından oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır. Tek elle kullanılabilmesinin yanında otomatik geri sarma mekanizması da şerit metre için önemli bir özelliktir. 5 metre uzunluğa sahip olabilmesi de kullanım alanının genişlemesini beraberinde getirmektedir. En önemlisi genişliği 2.5 cm dir. Daha uzun ileri doğru rijit durmasını sağlar.

SD-5025 Teknik Özellikler

5 metre uzunluğa sahip olan şerit metreler, baskıdan sonra polyester tabaka ile kaplanmaktadır. Böylelikle çok daha sağlam olmakla birlikte kullanım açısından da önemi bulunmaktadır. Özel yumuşak dokusunun kaydırmaması da kullanımının pratik bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Standart özelliklere sahip olan kilit sisteminin dışında Pause özelliği de vardır. Böylelikle istenilen şekilde durabilmesi söz konusudur. Şık bir tasarıma sahip olmasını yanı sıra, avuç içine uygun bir şekilde üretilmiştir.

SD-5025 Açıklama

Ülkemizde sıklıkla kullanılan şerit metreler arasında oldukça yaygın bir modeldir. Focus’un en prestijli modeli olması da kullanım açısından yüksek oranlara sahip olmasını beraberinde getirmektedir. Kullanım pratiğine sahip olan şerit metrenin kilit sistemi de son derece basit bir şekilde devreye girmektedir. Dış görünümü ABS polimeri ile imal edilmesinden dolayı yüksek oranda elastik özelliği de bulunmaktadır. Ev ya da farklı mekânlarda yapılan ölçümlerde herhangi bir kayma durumu olması da söz konusu değildir. Avuç içine göre ayarlanmasından dolayı yumuşak dokunun kayma ihtimali yoktur. 5 metrelik ürünün şerit ucunda üç adet perçin olmakla birlikte şerit genişliği de 25 mm seviyesindedir.

SD-5025 5m TEKNİK ÖZELLİKLERİ

25mm mat – coat Beyaz şerit
Standart kilit sistemine ek ‘’PAUSE’’ SİSTEMİ
Kaydırmaz özel yumuşak doku
Şık Tasarım
Güçlendirilmiş 3 Perçinli Şerit Kancası
Askı Kemer Tokası
Askı ipi
Focus 5025 Şerit Metre

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Etiketler: metre, şerit, ölçüm
BUGÜNE ÖZEL ÜRÜNLER