0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Demirdöküm
Ürün Kodu: YGS00001
85,00TL 119,00TL

VAİLLANT - DEMİRDÖKÜM - PROTHERM YOĞUŞMA SİFONU 

Demirdöküm, Protherm ve Vaillant markalı yoğuşmalı kombilerde, açığa çıkan yoğuşma suyunun gidere bağlantısı için kullanılması gereken sifondur.

Yoğuşma atık suyu asidik, zehirleyici ve canlı hayatına zarar verici bir sıvıdır. Yoğuşmalı kombilerin normalde direk rogara verilmesi gerekmektedir.Yoğuşma tahliyesinin rogara verilemediği yerlerde Yoğuşma Sifonu ile yağmur suyu tahliyelerine de verilebilmektedir. Bunun için servisin Yoğuşma sifonu içerisine bir kimyasal koyması gerekmetedir. 

Yoğuşma sifonu yoğuşmalı kombilerin monte edildiği yerlerde yoğuşma atık suyunun rogara götürülemediği durumlarda asidik suyu nötralize edeceği için yağmur suyuna bile verilebilmesine katkı sağlar. Bazen bu durum öyle sıkıcı bir hal alır ki kombinin yeri bile feğişmesi gerekmektedir. Bu ürün ile kombiniz aynı yerde kalır yoğuşma gideri servisin içerisine katacağı kimyasal ile nötralize edilerek canlı hayatına zarar vermeyen suya dönüşmesi sağlanmaktadır.

Yoğuşmalı kombisi olan herkes kullanabilir.

Vaillant, Demirdöküm ve Protherm yoğuşmalı kombilerde çok tercih edilmektedir.

Yoğuşmalı kombi çalıştığı sürece yoğuşma atık suyu üretir. Kombinizi kullandığınız sürece ihtiyaç duyarsınız.

Yoğuşma sifonu Vaillant markası ürünüdür. Kalitesi ve özel sifonik yapısı sayesinde kullanımı ile montajı çok kolaydır. Görevini tam olarak yerine getirir. 

PAKET İÇERİĞİ

1 Adet Vaillant - Demirdöküm yoğuşma sifonu

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
BUGÜNE ÖZEL ÜRÜNLER