Mars Frekans Kontrollü Sirkülasyon Pompası

Model : MRS40-10 F IV

Pompa Boyutu : DN40 - 22 cm

Basma Yüksekliği     : 10 mSS

Su Debisi                   :  10 m3/h

Akışkan Sıcaklığı       : +2 ile +110 Derece Arası

Gerilim - Voltaj         : 230V 50-60 Hz

Koruma Sınıfı           : IP42

240.000 kcla/h ya da 280 kw kazanlar için uygulanabilmektedir.

Ekstra : Pompa Karşı Flanşı DN40 2 adet hediye

Frekans çevrim teknolojisine sahip olan Mars sirkülasyon pompaları otomatik frekansı özelliği ile kademesini kendi belirler.Çalışma ihtiyacını pompa üzerine binen basınç ile ölçüm yaparak pompa hızını arttırıp azaltabilmektedir. Sessiz çalışabilen Mars Pompalar ısıtma tesisatı ve sıcak su tesisatlarında kullanlabilir ve özellikle yerden ısıtma tesisatlarında, radyatörlü kalorifer tesisatlarında tercih edilir.Mars Pompalar Şahsuvaroğlu A.Ş. Markası olarak güven vermektedir. 

GPA serisi sürkilatörler A enerji sınıfına sahip olup yüksek teknolojiye sahiptirler. Daimi mıknatıslı motor ve frekans konvektör özelliği sayesinde LPA serisi pompalar dijital göstergeli olup sistemde meydana gelen değişiklikleri algılar ve otomatik olarak düşük maliyetli enerji tasarrufu yapar. Yeksek verimlilikte çalışırlar.

Kullanım Alanları : Sabit veya değişken akışlı sıcak su radyatörlerinde, Değişken derecedeki sıcak su radyatörlerinde, gece gerileyen sıcak su radyatörleri, klima havalandırma sistemleri, endüstriyel sirkülasyon sistemlerinde, evsel sıcak su ve içme suyu sistemlerinde kullanılmaktadır.

 

   0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Mars
Ürün Kodu: MRS40-10F
6.600,00TL 8.610,00TL

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.