Verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en fazla 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde teslim edilir.  Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.


Sitemizden yaptığınız alışverişlerde kargo sistemi ürün boyutlarına göre otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Kargo hakkında bilmeniz gerekenler kısaca aşağıdaki maddelerden oluşmaktadır;

  • Sepet tutarınız 200 TL ve üzerinde oluyorsa hiçbir kargo bedeli ödemezsiniz. Kargo Ücretsiz olacaktır.

  • 200 TL altında aldığınız ürünlerde kargo bedelini sepete gidip siparişi tamamla kısmına geçiş yaptığınızda sistem hesaplayacak ve size bildirecektir.

  • Kargo ödemesi çıkan alışverişlerinizde ödemeyi alışverişinizde yaptığınız için teslim alırken hiçbir sürpriz ücret karşınıza çıkmayacaktır.

  • Sitemizden sadece kredi kartı ve havale ile ürün satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme sistemi yoktur.

Mağazadan Teslimat Yapmak İstiyorum seçeneğini işaretlemişseniz taşımacılık ve teslimat ücretleri  siparişinize yansımayacaktır. 

Sitemiz, siz değerli müşterilerimize siparişlerinde en az ücreti ödemeniz için kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri yetkililerimize e-posta göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;

1. Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.

2. Siparişinizdeki ürünler ilgili firmaların garantisi altındadır.

3. Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.

4. Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen bize ulaşınız.